هنگام کار با مشتریانی که برنامه ریزی رویدادهای مجازی خود را دارند

هنگام کار با مشتریانی که برنامه ریزی رویدادهای مجازی خود را دارند ، متوجه شده ایم که پیام های شخصی و الهام بخشی هنگام مارک کردن رویدادهای آنها بسیار خوب کار می کنند. یک برچسب قدرتمند و قدرتمند ایجاد کنید و مخاطبان شما را به انجام نوعی اقدام ترغیب کند. برخی از نمونه هایی که ممکن است الهام بخش باشند شامل ، "روبرو شدن با آینده - با هم" ، دنیای فرصت ها "یا" با هم به سوی فردا "هستند. در اینجا یک لیست عالی برای کمک به جرقه ایده ها وجود دارد.


البته ، شما همچنین می خواهید آرم خود را به نوعی در آن بگنجانید ، اما مطمئن شوید که کانون آن نیست. پیام رسانی مربوط به رویداد شما باید نقطه کانونی باشد ، و آرم شما ثانویه باشد. این چیزی است که مشاهده کرده ایم کمی نسبت به وقایع حضوری تغییر می کند. در دنیای نامطمئن امروز ، ما پیوند دادن آرم های شرکت با پیام اصلی رویداد ، در مقابل تلاش برای قرار دادن پیام رویداد در آرم شرکت ، بسیار موفقیت آمیزتر است. اکنون مردم بیش از هر زمان دیگری به الهام و هدفی نیاز دارند و با داشتن هدفی مشخص برای رویداد خود ، افراد را در ارتباط با نام تجاری خود بسیار هیجان زده می کنید.


با تم خود هیجان ایجاد کنید

یک راه عالی برای ایجاد شور و هیجان با موضوع خود این است که مواد پیشنهادی را در خود جای دهید. ارسال جعبه ای با طراحی سفارشی را که شامل موضوع رویداد شماست ، و پر کردن آن با مواردی که ممکن است برای شرکت کنندگان در طول رویداد مفید باشد ، در نظر بگیرید. در اینجا لیستی عالی از اقلام سوگ و هدیه است که می توانید در جعبه سفارشی خود بگنجانید.


رویداد مجازی خود را با یک تم مشترک علامت گذاری کنید.

تم همیشه برای برنامه ریزی رویداد مهم بوده است. به یک واقعه شخصیت و هدف می بخشد. به علاوه ، دلیل حضور مردم را به آنها می دهد. بنابراین ، از قدرت مارک رویداد مجازی خود با یک موضوع مشترک غافل نشوید.


یک تم سازگار با مارک انتخاب کنید

موضوع رویداد شما باید نشان دهنده مارک تجاری شما باشد. شما می خواهید برای چشم انداز رویداد خود روشن کنید که چه کسی میزبان این رویداد است. در اینجا مواردی وجود دارد که باید برای اطمینان از انسجام برند در نظر بگیرید:

ارزشهای شرکت خود را وارد کنید

در آرم ، رنگ یا سایر عناصر سازگار با هویت شرکت خود گره بزنید

اطمینان حاصل کنید که موضوع شما مربوط به شخصیت های خریدار یا مخاطبان هدف شما باشد

به این دو مثال نگاهی بیندازید تا ببینید که چگونه این شرکت های شناخته شده برند خود را در موضوع رویداد خود منعکس می کنند.

بیایید مستقیم به آن بپردازیم. آیا گتر گردن موثر است؟


احتمالاً جوابهای متفاوتی شنیده اید. اما یک مطالعه جدید اکنون نشان داده است که ممکن است بسیار موثرتر از آنچه در ابتدا تصور می شد ، باشد. در حقیقت ، CDC حتی توصیه های خود را برای پوشش صورت به روز کرده است تا شامل گترهای گردنی با دو یا چند لایه باشد.


این به روزرسانی پس از آن انجام می شود که مطالعه جدیدی که در ماه اکتبر توسط دانشگاه جورجیا منتشر شد ، نشان داد که گترهای چند لایه حتی اگر بیشتر از ماسک های دو لایه نباشد ، همانقدر موثر هستند. این مطالعه با محاسبه مقدار دفع شده قطرات تنفسی هنگام کسی که در یک اتاق استریل صحبت می کرد ، سه نوع مختلف از پوشش صورت را اندازه گیری کرد. آنچه آنها یافتند در اینجا است:


گترهای تک لایه باعث کاهش متوسط ​​77 درصدی قطرات تنفسی در مقابل عدم پوشش صورت می شوند.

ماسک های دو لایه باعث کاهش 81 درصدی قطرات تنفسی شدند.

گترهای چند لایه باعث کاهش 96 درصدی قطرات تنفسی شدند.

بنابراین این برای شما چه معنایی دارد؟


برای تأثیرگذاری گترهای گردن از لایه ها استفاده کنید

لایه بندی - برای محافظت از آن ضروری است. به طور طبیعی آفتابگیر تبلیغاتی ماشین برای چند برابر جمع شدن - گتر گردن می تواند لایه بندی را آسان کند.

برای سازگاری با CDC روی گترهای دو لایه گردن سرمایه گذاری کنید. گاهی اوقات تشخیص اینکه یک گتر گردن دو لایه است یا نه دشوار است ، بنابراین قبل از خرید ، همیشه این سوال را بپرسید.


اگر این دو مورد را بخاطر بسپارید ، می توانید اطمینان داشته باشید که گیتورهایی که خریداری می کنید در محافظت از مشتریان ، کارمندان یا هر کسی که برای آنها در نظر گرفته شده موثر است.


اما همه چیز در مورد محافظت نیست. گتر گردن در مناطق دیگر هدایای تبلیغاتی نیز موثر است. به همین دلیل است که ما آنها را به عنوان یک چیز سرگرم کننده ، تبلیغاتی برای لذت بخشیدن به مشتریان ، کارمندان و چشم اندازهای مناسب توصیه می کنیم. بیایید بررسی کنیم که چرا گتر گردن راهی موثر برای فعال کردن نام تجاری شما است.

چرا گتر گردن انتخاب کنید؟

بنابراین شما ممکن است تفاوت بین ماسک صورت و گتر گردن را مقایسه کرده و این سوال را داشته باشید که کدام یک از موارد تبلیغاتی بهتر است. هر دو پوشش صورت مزایای خود را دارند و این به چیزی که می خواهید با هدایای خود به نتیجه برسانید بستگی دارد.


برای این مقاله ، بیایید نگاهی بیندازیم که چرا گتر گردن می تواند یک محصول تبلیغاتی موثر باشد.

منبع : 

هدایای تبلیغاتی


[ بازدید : 105 ]

[ جمعه 12 دی 1399 ] 16:28 ] [ ehcco ]

[ ]

تاثیر محصول تبلیغاتی مقرون به صرفه برای شرکت های کوچک

تبلیغات در تلویزیون ، اعلامیه در سایت های تبلیغاتی مانند Joy of Android یا بیلبورد بلافاصله در عرض چند ثانیه از چشمان شما عبور می کند. اما ، اقلام هدیه در بیشتر اوقات مورد استفاده قرار می گیرند و جلوی چشم هستند. به عنوان مثال ، مشتریان روزهای زیادی هدیه شما را که یک مدل تی شرت مد روز است می پوشند. یا ، آنها بیشتر از لیوان چای یا قهوه شما جرعه می کشند. چنین مجانی ها راهی عالی برای افزایش مواجهه روزمره با تجارت شما هستند.

 از شرکت کنندگان می توانند نام تبلیغ کننده کالای تبلیغاتی را که در 12 ماه گذشته دریافت کرده اند به یاد بیاورند. در مقایسه ، فقط 53.5٪ از شرکت کنندگان می توانند نام تبلیغاتی را که هفته گذشته در یک مجله یا روزنامه دیده بود به یاد بیاورند. مشاغل همچنین از ارائه دهندگان خدمات بازاریابی مانند برای تبلیغ آنلاین محصولات یا خدمات کمک می گیرند.

به یاد داشته باشید که هدایای تبلیغاتی اطلاعات تماس شما را دقیقاً مانند کارت ویزیت دارند. اقلام هدیه دارای آرم شرکت ، تصاویر و شعاری است که پیام تجارت شما را نشان می دهد. محصول با نام تجاری مشهود به عنوان یک کارت ویزیت مفید عمل می کند که مصرف کنندگان می توانند روزانه از آن استفاده کنند.


محصولات تبلیغاتی همچنین به عنوان بخشی از کمپین شما در شبکه های اجتماعی کار می کنند. شما می توانید از محصولات تبلیغاتی به عنوان بخشی از کمپین رسانه های اجتماعی خود استفاده کنید. به عنوان مثال ، شما باید کدهای QR خود را روی یک بطری تبلیغاتی چاپ کنید. همچنین می توانید هشتگ های خود را روی تی شرت ها و سایر موارد تبلیغاتی قرار دهید.

05. وفاداری مشتری

مشتریان شما باید در صورت لزوم محصولات شرکت شما را به طور مکرر خریداری کنند. بازاریابان منابع اضافی بیشتری را صرف ایجاد پایگاه محكمی از مشتریان وفادار می كنند. آنها از محصولات تبلیغاتی برای وفاداری مشتری در یک دوره کوتاه استفاده می کنند.

با این حال ، مطمئن شوید که کالاهای تبلیغاتی شما از استانداردهای با کیفیت بالا و ترجیحاً مارک دار هستند. افراد کیفیت برتر کالاهای هدیه را با کیفیت تجارت شما مرتبط می کنند. این به شما کمک می کند تا برای اولین بار خریداران اولین بار محصولات خود را حفظ کنید. مقاله ای که در Risinghillmarketing.com منتشر شده نشان می دهد مشتریانی که کالای تبلیغاتی دریافت کرده اند ، 52 درصد بیشتر از یک نامه بیشتر شده اند.

اطمینان حاصل کنید که اقلام هدیه ابتکاری و برنامه ریزی خوبی دارند. یک کمپین تبلیغاتی هوشمندانه و با استفاده از کالاهای ارائه شده مکمل اشکال دیگر بازاریابی مانند تبلیغات تلویزیونی و روزنامه ای شما خواهد بود. به این ترتیب ، کمپین بازاریابی شما تأثیر بیشتری بر روی مخاطبان هدف ایجاد می کند و به ارتقا profile نام تجاری شما کمک می کند.


در حالی که اقلام تبلیغاتی توجه مشتری را به برند شما جلب می کنند ، اما آرم ، کارت ویزیت ، وب سایت و غیره نیز باید طراحی گرافیکی بتواند مشتریان را به سمت خود سوق دهد. اگر به دنبال طرح های عالی آرم و غیره برای ارتقا business تجارت هستید ، Designhill می تواند به شما کمک کند. این یک بازار پیشرو است که می توانید طراحی لوگو را با قیمت مقرون به صرفه دریافت کنید. اگر از مطالب طراحی دریافت شده راضی نباشید ، 100٪ ضمانت بازگشت پول را دریافت می کنید.

محصولات تبلیغاتی می توانند مصرف کنندگان را به روشی مقرون به صرفه به سمت تجارت شما سوق دهند. این هدایا باعث شناسایی فوری برند می شوند. شما می توانید میزان دسترسی به محصولات یا خدمات خود را در میان مخاطبان بیشتری گسترش دهید. این موارد همچنین برای ایجاد یک مشتری محکم و ایجاد وفاداری مشتری بسیار عالی هستند.

منبع : 

https://virgool.io/@datisdata/%D8%A2%D9%81%D8%AA%D8%A7%D8%A8%DA%AF%DB%8C%D8%B1-%D8%AA%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%BA%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D9%88-%D8%AC%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%BA%D8%A7%D8%AA-outdoor-%DA%A9%D8%AC%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%88-%DA%86%D9%87-%D8%AA%D8%A7%D8%AB%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF-pslcynmykm60

[ بازدید : 62 ]

[ سه شنبه 25 آذر 1399 ] 0:58 ] [ ehcco ]

[ ]

تاثیر بازاریابی هدایا بر روی تبلیغاتی که شرکت ها می کنند؟

افراد مسئول خرید این اقلام را پیدا کرده و رابطه را شروع کنید. به یاد داشته باشید که شرکت های بزرگ اغلب خریدار قیمت هستند - آنها اغلب کالاها را می خرند ، نه راه حل های بازاریابی. همچنین ، این شرکت ها تمایل به شرایط دارند - به یاد داشته باشید که آنها به شما می گویند هدایای تبلیغاتی خاص اغلب به 60 خالص / 90 یا بیشتر تبدیل می شود. آیا برای آن آمادگی دارید؟ من معمولاً کار در سفارشات کوچکتر را با دفاتر منطقه ای یا روسای بخش ها در شرکت های کوچک ترجیح می دهم. آنها از خدماتی که من ارائه می دهم قدردانی می کنند و آماده پرداخت با شرایط من هستند.

با سرد تماس بگیرید بخش بازاریابی ، در ارتباطات بازاریابی از فرد بخواهید. به آنها بگویید این موارد تبلیغاتی را دارید که منحصر به فرد هستند.

آیا منحصر به فرد هستند ؟؟

به خاطر داشته باشید که این یک تجارت کالا است و مردم گرسنه هستند و سرمایه دارند. شما احتمالاً اولین کسی نخواهید بود که با فرد بازاریابی تماس می گیرد.

از طرف دیگر اگر چیز منحصر به فردی مانند محصولات سبز یا محصولات جذاب دیگری داشته باشید ، می توانید جلسه ای تشکیل دهید.

همچنین می توانید به نمایشگاه ها بروید و ببینید آیا می توانید مشتری جذب کنید. باز هم ، شما به چیزی برای برجسته شدن نیاز دارید.

آزمایشات و آزمایش بتا (اگر با موفقیت انجام شود) می تواند به یک کسب و کار کمک کند تا کارآیی بیشتری داشته باشد و جریان کار یا خروجی آن را ساده کند. اگر می خواهید به شرکتی پیشنهاد کنید که می خواهید این فرصت را داشته باشید که محاکمه بدون خطر محصول یا عضویت آزمایشی در این سرویس را انجام دهید (با پشتیبانی عالی از مشتری) ، ممکن است نیازی به ترفند یا تبلیغ نداشته باشید. یک محصول خوب در یک صنعت نام خود را به دست خواهد آورد (به نوار چسب فکر کنید یا آن را یادداشت کنید. بسیاری از شرکت ها این محصولات را اکنون تولید می کنند اما به جای تبلیغات فقط با انجام کار خوب خود نامی ساخته اند) موفق باشید و به یاد داشته باشید که انجام هر چیز جدید بدون مبارزه نیست. دلسرد نشوید و آماده باشید تا خود و محصول خود را در آن جا قرار دهید!

محصولات تبلیغاتی روشی برای ایجاد آگاهی از برند و جلب وفاداری مشتری است. نکته اصلی ، انتخاب محصولات مناسب است. در اینجا چند نکته وجود دارد که باید هنگام انتخاب نمایش تبلیغاتی به خاطر داشته باشید:

هدف را تعیین کنید - آیا می خواهید آگاهی از برند ایجاد کنید ، از مشتریان بخاطر وفاداری یا همکاران و شرکای تجاری هدیه خود تشکر می کنید؟ مواردی که انتخاب می کنید به هدف بستگی دارد.

کیفیت - شما نباید فقط مواردی را انتخاب کنید که برای مخاطبان هدف شما مرتبط باشند بلکه مواردی را نیز نشان دهند که ارزش برند شما را نشان دهند. برای این امر ، یک عنصر مهم کیفیت موارد و چاپ آرم و پیام شماست.

جمعیت شناسی - شما باید بینش مخاطب مورد نظر خود را پیدا کنید تا مرتبط ترین موارد تبلیغاتی را برای آنها پیدا کنید. بنابراین ، فاکتورهایی مانند سن ، جنسیت ، وضعیت خانوادگی و غیره را هنگام انتخاب فایده ها حفظ کنید. هیچ فایده ای ندارد که پیراهن فوتبال را به یک طرفدار بیس بال بدهید!

فروشنده را عاقلانه انتخاب کنید - یک ارائه دهنده باتجربه و ماهر اقلام تبلیغاتی سفارشی و کیف دستی شرکتی باید فروشنده اصلی شما باشد. آنها همچنین می توانند آنچه را که در مورد اطلاعات جمعیتی مختلف بهتر است ، پیشنهاد دهند. در معاملات مجوز کالا ، یک هنرمند ، طراح ، صاحب علامت تجاری یا مشهور ("مجوز دهنده") به تولید کننده یا خرده فروش ("دارنده پروانه") مجوز ساخت و فروش را می دهد کالاهای تجاری که از ملک موضوع پروانه استفاده می کنند ، در ازای دریافت حق امتیاز از فروش آن کالاهای کالا. خصوصیات دارای مجوز معمول شامل آثار هنری ، شخصیت ها ، علائم تجاری ، نام ها و تشابه افراد مشهور ، و عنوان کتاب ، تلویزیون و فیلم است. کالاهای مجاز ممکن است شامل لباس ، کارت تبریک ، اسباب بازی ، بازی ، لوازم خانه ، جواهرات ، ظروف غذاخوری ، لوازم آرایشی و کالاهای جمع آوری شده باشد.

یک مجو دهنده می خواهد اطمینان حاصل کند که هر پروانه اعطا شده تحت یک توافقنامه مجوز جامع است که آثار دارای مجوز ، محصولات تولید شده و حق امتیاز پرداخت شده را مشخص می کند. یک مجوز دهنده همچنین می خواهد اطمینان حاصل کند که دارنده پروانه محصولات مجاز را در مدت زمان معقول به بازار عرضه می کند ، این محصولات را برای مدت مجوز در بازار نگه می دارد ، اعتبار مناسبی را به مجوز ارائه می دهد و کیفیت مجوز را رعایت می کند استانداردهای کنترل مجوز دهنده و صاحب پروانه هر دو می خواهند برای محافظت از مالکیت دارای مجوز در برابر نقض ، حق چاپ حق چاپ و ثبت علائم تجاری را داشته باشند.


برنامه های صدور مجوز بسته به نوع ملک دارای پروانه و میزان جذابیت مصرف کننده آن ملک ، می توانند بسیار کوتاه مدت باشند و یا سالها ادامه خواهند داشت. خصوصیات فردی و مارک های تجاری بیشتر از خصوصیات هنری زندگی می کنند ، اما برنامه های صدور مجوز هنری که بر اساس نام و سبک یک هنرمند ساخته می شوند می توانند تا زمانی که این هنرمند به تولید آثار هنری ادامه می دهند ، ادامه دهند.

مایر جانت ، یک متخصص صدور مجوز در آتلانتا ، توصیه می کند که در یک نمایشگاه مجوز مانند Licensing International شرکت کنید که سالانه در مرکز همایش های Jacob K. Javits شهر نیویورک برگزار می شود. جانت می گوید: "شما می توانید در این نمایشگاه قدم بزنید و بفهمید که صدور مجوز چیست." "مردم از سراسر جهان در آنجا هستند. شما واقعاً می توانید وارد [مجوز] شوید و آنچه را که نیاز دارید پیدا کنید."


همچنین ، خود را در مورد بازار هدف خود بیاموزید. مجلات و روزنامه ها را بخوانید و وب سایت ها و وبلاگ ها را مرور کنید. با افراد دموگرافیک مورد نظر خود صحبت کرده یا آنها را رصد کنید ، و آنچه را که در بازار می خرند ، آنچه می پوشند و نحوه گذران وقت خود را یادداشت کنید. جانت می گوید: "مهمترین چیز این است که درک درستی از بازار هدف داشته باشید." "این یک نقطه شروع شگفت انگیز برای یافتن مجوزی است که با اهداف شما مطابقت داشته باشد." چند مرحله وجود دارد که از طریق آنها می توانید محصولات تبلیغاتی را برای مشتریان و مشتریان خود دریافت کنید:


نیازهای بازار هدف خود را ارزیابی کنید. این مهم است زیرا تجارت شما به هدف قرار دادن مشتریان مناسب بستگی دارد. شما می توانید هر کالای تبلیغاتی مورد نظر خود را بدهید ، اما اگر کالاهایی را با توجه به نیاز آنها تقسیم کنید ، از نظر میزان بازدید و درآمد ، برنده تمام پولها خواهید بود.

کیفیت مهم است. شما می توانید محصولات تبلیغاتی زیر 1 دلار خریداری کنید و می توانید محصولات تبلیغاتی به ارزش هزار دلار خریداری کنید. همه چیز در مورد صرف راه درست است. اطلاعات جمعیتی مشتری خود را بفهمید و بر این اساس انتخاب کنید. نیازی به گفتن نیست که محصولات تبلیغاتی با کیفیت همیشه جذابیت شما را برای برندسازی کسب و کار به شما ارائه می دهند - اگر این کار را درست انجام دهید.

ابتدا فروشندگان مختلف را مطالعه کنید. فقط در انتخاب فروشنده برای تجارت خود عجله نکنید. بازار را بررسی کنید و بر این اساس در مورد فروشندگان تصمیم بگیرید. برخی از فروشندگان ممکن است محصولات مارک دار ارائه دهند ، در حالی که برخی دیگر ممکن نیست. هر فروشنده ای موافقان و مخالفان خود را دارد. با توجه به بودجه بازاریابی ، بازار هدف و کالای تبلیغاتی که قصد تهیه آن را دارید یکی را انتخاب کنید.

http://bit.do/fLKRP

https://bit.ly/3oyfGdm

[ بازدید : 101 ]

[ جمعه 21 آذر 1399 ] 15:19 ] [ ehcco ]

[ ]

ادامه مقاله وافل ساز لوله ای

ادامه مقاله وافل ساز لوله ای

  • صفحه

صفحه دستگاه وافل ساز لوله ای مانند دیگر محصولات گروه تولیدی EHC از آلومینیوم آلیاژی ساخته شده است که کیفیت محصول را دو چندان می کند.

بر روی صفحه دستگاه وافل لوله ای پوشش تفلون نسوز با بهترین پوشش تفلون در جهان ایجاده شده است علاه بر این که پوشش تفلون از چسبندگی خمیر به صفحه جلوگیری می کند؛ بر خلاف محصولات مشابه پوشش تفلون نسوز وافل ساز لوله ای

گروه تولیدی  EHC از عمر بالاتری نیز برخوردار است.

 

  • بدنه

بدنه این محصول از استیل 304 ساخته شده است، فلزی که برای امر پخت و پز عالی است البته مسئله ای که باعث جذابیت و زیبایی این محصول شده است طراحی بی نظیر و خاص بدنه آن است.

 

 

  • پخت و پز

کیفیت وافل های تهیه شده از دستگاه وافل ساز لوله ای به سه عضو اصلی این دستگاه وابسته است سه عضوی که وجودشان باعث کیفیت و بافت فوق العاده وافل های تهیه شده از این محصول شده است که این اعضا شامل: صفحه، المنت و ترموستات می باشد.

  • ·       المنت

المنت دستگاه وافل ساز لوله ای از نوع میله ای می باشد که مزیت های زیادی دارد برای پخت وافل لوله ای بهتر است که وافل بطور کامل پخته شود تا طعم و بافت بهتری داشته باشد.

این نوع المنت ها به پخت درجه یک وافل کمک بسیاری می کنند.

همچنین این نوع المنت ها بسیار پر قدرت بوده و دارای کیفیت و طول عمر بسیار زیادی است و می تواند حرارت را به صورت یک نواخت به صفحات وافل ساز چوروس منتقل نماید.

  • ترموستات

وافل ساز لوله ای تولید شده توسط گروه تولیدی EHC دارای بهترین و با کیفیت ترین ترموستات موجود در بازار بوده که باعث کاربری و پخت بهتر شده است.

شما می توانید میزان حرارت صفحات این محصول را از 50 تا 300 درجه سانتی گراد تنظیم نمایید و با چراغ سیگنال موجود بر روی دستگاه از رسیدن حرارت صفحات به میزان دلخواه خود آگاه شوید.

 

 

  • مدت زمان پخت

مدت زمان پخت یکی از بزرگترین دغدغه های صاحبان مشاغل مربوطه است چرا که تاخیر در سفارش مشتری باعث عدم رضایت مشتری خواهد و این موضوع در دراز مدت به کسب و کار آسیب خواهد زد.

اما وافل ساز لوله ای گروه تولیدی EHC این گونه مشکلات را به همراه ندارد که این موضوع نیز به دو عضو این دستگاه یعنی المنت و ترموستات آن است.

به واسطه استفاده از المنت های میله ای سرعت پخت وافل بسیار کم بوده و شما می توانید پاسخگوی مشتریان خود در هر زمانی باشید.

  • خدمات پس از فروش

همانطور که گفته شد گروه تولیدی EHC هدفی بزرگ دارد که آن نیز رضایت مندی مشتری است.

تمامی محصولات گروه تولیدی EHC دارای یکسال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش می باشد.

·       بدنه

بدنه این محصول از استیل 304 ساخته شده است، فلزی که برای امر پخت و پز عالی است البته مسئله ای که باعث جذابیت و زیبایی این محصول شده است طراحی بی نظیر و خاص بدنه آن است.

 

·       پخت و پز

کیفیت وافل های تهیه شده از دستگاه وافل ساز نان بستنی به سه عضو اصلی این دستگاه وابسته است سه عضوی که وجودشان باعث کیفیت و بافت فوق العاده وافل های تهیه شده از این محصول شده است که این اعضا شامل: صفحه، المنت و ترموستات می باشد.

·       المنت

بر خلاف محصولات بی کیفیت مشابه محصول وافل ساز نان بستنی گروه تولیدی EHC دارای المنت صفحه ای می باشد.

این نوع المنت ها بسیار پر قدرت بوده و دارای کیفیت و طول عمر بسیار زیادی است و می تواند حرارت را به صورت یک نواخت به صفحات وافل ساز سوسیسی منتقل نماید.

·       ترموستات

وافل ساز نان بستنی تولید شده توسط گروه تولیدی EHC دارای بهترین و با کیفیت ترین ترموستات موجود در بازار بوده که باعث کاربری و پخت بهتر شده است.

شما می توانید میزان حرارت صفحات این محصول را از 50 تا 300 درجه سانتی گراد تنظیم نمایید و با چراغ سیگنال موجود بر روی دستگاه از رسیدن حرارت صفحات به میزان دلخواه خود آگاه شوید.

علاوه بر موارد ذکر شده اپراتور دستگاه وافل ساز نان بستنی به واسطه طراحی زاویه دار دید بهتری درجه ترموستات دارد.

·       مدت زمان پخت

مدت زمان پخت یکی از بزرگترین دغدغه های صاحبان مشاغل مربوطه است چرا که تاخیر در سفارش مشتری باعث عدم رضایت مشتری خواهد و این موضوع در دراز مدت به کسب و کار آسیب خواهد زد.

اما وافل ساز نان بستنی گروه تولیدی EHC این گونه مشکلات را به همراه ندارد که این موضوع نیز به دو عضو این دستگاه یعنی تایمر و ترموستات آن است.

این دو عضو با یکدیگر رابطه معکوس داشته یعنی هر چقدر دما توسط ترموستات بالاتر برود زمان پخت کمتر خواهد بود.

 

·       خدمات پس از فروش

همانطور که گفته شد گروه تولیدی EHC هدفی بزرگ دارد که آن نیز رضایت مندی مشتری است.

تمامی محصولات گروه تولیدی EHC دارای یکسال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش می باشد.

برچسب ها: وافل ساز , وافل میکر , تجهیزات رستوران , تجهیزات کافی شاپ , تجهیزات فست فود-قهوه ساز , استرلایزر چاقو , فر چیمینی , کرپ ساز , وافل بلژیکی , اسپاگتی بستنی , چای ساز برقی , سالاد بار , تجهیزات کافه , دوغساز کلاسیک , دوغ ساز , وارمر سس , وارمر شکلات , آبشار شکلات , وافل چوروس , وافل کاجی , وافل ماهی , وافل بابل , - سرخ کن , چای ساز کلاسیک , شو کیک , وافل حبابی , دوغساز آبشاری , قهوه ترک ,

[ بازدید : 27 ]

[ دوشنبه 3 شهريور 1399 ] 12:00 ] [ ehcco ]

[ ]

وافل 9 کشور مختلف

وافل در 9 کشور مختلف

وافل یکی از محبوب ترین شیرینی های جهان است و شهرت بسار زیادی بین مردم دارد و می توان گفت طیف وسیعی از مردم از وافل استفاده می کنند. 

در این مقاله قصد داریم تا شما را با 9 کشور که وافل های بی نظیری دارند آشنا کنیم.

1.       استروپ وافل از هلند

استروپ وافل یکی از بهترین های دنیای وافل می باشد این وافل از دو لایه وافل نازک تشکیل شده است که بین آن دو نوعی شیره وجود که در هوای محیط سفت است.

بسیاری از مردم هلند و مسافرانی که به هلند سفر می کنند این وافل را در کنار چایی یا قهوه میل می کنند؛ آن ها وافل را بر روی فنجان چای یا قهوه قرار می دهند تا حرارت چای باعث نرم شیره وافل شود که طعمی لذیذ به ارمغان می آورد.

  

2.       وافل بلژیکی از بلژیک

وافل بلژیکی را می توان مشهور ترین وافل در جهان نام برد البته وافل بلژیکی یک خانواده است با چندین نوع وافل.

سرو این نوع وافل ها به مصرف کننده بستگی دارد و هر چند که این نوع وافل ها بسیار شیرین و خوشمزه هستند اما می توان در کنار تمامی افزودنی ها سرو کرد.

 

3.       وافل مرغ از آمریکا

شاید کمی عجیب باشد ترکیب وافل و مرغ اما از نظر مردم این کشور اینگونه نیست.

وافل مرغ متشکل از وافل آمریکایی در کنار سس سویا می باشد که طعمی دلچب برای این غذا فراهم کرده است.

این غذا در امریکا یک غذای جنوبی محسوب می شود هر چند که برخی نیز معتقد هستند این فقط بازی با کلمات است.

این غذا برای اولین بار در رستوران هارلم در سال 1930 معرفی شد.

این نوع وافل در آمریکا یک وعده غذایی کامل محسوب می شود و طرفداران زیادی دارد.

  

4.       وافل روزت از اسکاندیناوی

وافل روزت یکی دیگر از وافل های معروف می باشد این وافل صرفا به عنوان شیرینی سرو می شود.

این وافل بسیار سریع آماده می شود و همین امر سبب شده است تا به عنوان میان وعده در خیابان ها نیز بفروش برسد.

برای پخت این وافل حتما باید از میله مخصوص خودش استفاده کرد.

 

5.       پیزل از ایتالیا

همانطور که از نام این وافل مشخص است ظاهری همانند پیتزا دارد البته یک ظاهر ساده و با رنگ طلایی.

این وافل در ایتالیا به درمان کننده نیز معروف است دلیلش هم روایت های قدیمیان می باشد.

همانطور که گفته شد این وافل بسیار شبیه پیتزا می باشد و این نوع وافل را نیز همانند پیتزا تزیین کرده و سرو می کنند البته با افزودنی های شیرین و میوه جات

  

6.       تایایکی از ژاپن

طبیعی است که کشوری همچون ژاپن که یکی از بزرگترین مصرف کنندگان ماهی در جهان است وافل با شکل ماهی نیز داشته باشد.

این نوع وافل مانند پیراشکی است که درون آن لوبیای قرمز یا ماهی پر شده است که در تمامی خیابان های ژاپن فروشندگان آن قرار دارند.

تایایکی تنها یک وافل نیست و نشان دهنده شخصیت شما نیز می باشد؛ نوع رفتار و نحوه میل کردن وافل تایایکی نشان دهنده شخصیت شما می باشد.

  

7.       کانوم رانگ از تایلند

کانوم رانگ یکی از خوش طعم ترین وافل ها در آسیای شرقی می باشد این وافل با خمیر و نارگیل پخته می شود و نارگیل سبب شده است تا این وافل طرفداران زیادی داشته باشد.

 

8.       وافل تخم مرغی از هنگ کنگ

کشور چین نیز یک دیگر از کشورهای این مقاله می باشد که توانسته است تقریبا وافل حبابی را در کل دنیا به محبوبیت برساند.

وافل تخم مرغی یا حبابی در سرتاسر جهان بسیار معروف است.

این وافل در کشور چین به عنوان یک غذای خیابانی سرو می گردد و طرفداران زیادی نیز دارد.

این وافل معمولا با بستنی سرو می گردد البته با افزودنی های پروتیینی نیز سرو می شود اما به صورت محدود.

 

9.       وافل پائو د از برزیل

این وافل با دیگر وافل ها کمی متفاوت است، این وافل در بزریل تحت عنوان وافل برزیلی نیز شناخته می شود.

این وافل ها با پنیری با نام رگیگانو پخته می شود.

بسیاری از مردم برزیل این وافل را در کنار غذا های پروتیینی سرو می کنند برخی دیگر به عنوان شیرینی.

پنیر رگیگانو شوری زیادی ندارد و طعم این وافل نیز شور نیست بلکه یک طعم ملث می باشد.


برچسب ها: وافل ساز , وافل میکر , تجهیزات رستوران , تجهیزات کافی شاپ , تجهیزات فست فود-قهوه ساز , استرلایزر چاقو , فر چیمینی , کرپ ساز , وافل بلژیکی , اسپاگتی بستنی , چای ساز برقی , سالاد بار , تجهیزات کافه , دوغساز کلاسیک , دوغ ساز , وارمر سس , وارمر شکلات , آبشار شکلات , وافل چوروس , وافل کاجی , وافل ماهی , وافل بابل , - سرخ کن , چای ساز کلاسیک , شو کیک , وافل حبابی , دوغساز آبشاری , قهوه ترک ,

[ بازدید : 24 ]

[ چهارشنبه 29 مرداد 1399 ] 13:43 ] [ ehcco ]

[ ]

نکاتی درباره انواع وافل ها

12 نکـــته در مورد وافــل 

وافل یکی از نان و یا شیرینی های معروف در جهان و کشورمان ایران است اما نکات جالب زیادی از این نان وجود دارد که ما از آن ها بی خبریم!

در ادامه به 12 نکته بسیار جالب وافل می پردازیم:

1.       وافل یکی از قدیمی ترین نان هاست.

در قرن 14 میلادی مردم زیادی از وافل خوششان آمد و یک آشپز فرانسوی به همسر خود به عنوان هدیه کامل ترین دستور پخت وافل را داد.

در همان زمان های وافل ساز آهنی نیز ساخته شد.

 

 

2.       طراحان شرکت نایک برای طراحی کفش های اسنیکرز از وافل الهام گرفته اند.

شاید کمی عجیب باشد اما کفش های امروزی شرکت نایک از وافل الگو گرفته و طراحی شده اند؛ شخصی به نام  بیل باوئرمن که یکی از طراحان شرکت نایک بود به دنبال یک طرح برای لایه زیرین کفش های ورزشی امروزی بود او که بسیار درگیر طراحی بود ناگهان با دیدن شکل لانه زنبوری وافل ایده ای به ذهنش رسید که زیمنه ساز تولید کفش های امروزی نایک شد.

برای طراحی قالب لایه زیرین کفش های ورزشی آن ها از یک وافل ساز کمک گرفتند و این اتفاق در سال 1971 رخ داد.

 

 

3.       وافل در بلژیک و فرانسه برای اولین بار پخته شد اما نامش هلندی است

هر چند که بسیاری معتقد هستند که وافل در بلژیک و فرانسه و حتی چین برای اولین بار پخته شده است اما کلمه وافل از کلمه هلندی ویفر گرفته شده است.

نام وافل در سال 1725 در انگلیس برای این نان انتخاب شد.

 

4.       145 وافل در دقیقه!!! آیا شدنی است؟؟؟

خانه وافل یکی از بزرگترین برند های غذایی در انگلستان است که شهرت بسیار زیادی نیز دارد و فعالیت خود را از 60 سال پیش آغاز نموده است.

از ابتدای فعالیت این برند تا به امروز بیش از 877 وافل توسط این برند به فروش رسیده است و طی نظر سنجی ها بسیاری از مشتریان از وافل راضی راضی بوده اند.

این برند خود را برزگترین تولید کننده وافل در اروپا می داند.

 

5.       رکورد بزرگترین وافل دنیا 2.5 متر می باشد

در کشورمان نیز رکورد هایی همچون طولانی ترین کباب یا ساندویچ دیده ایم اما بزرگترین وافل کمی هیجان انگیز تر است.

بزرگترین وافل در کشور هلند و توسط شخصی به نام استیتچینگ گودا پخته شده است.

 

6.       در جهان 2 روز به نام روز وافل نام گذاری شده است.

در بسیاری از کشور ها روز رخداد های مهم یا سالگرد فوت یا تولد اشخصاص شاخص را به نام آن ها می نامند و کمی عجیب است که برای یک نان روزی را اختصاص دهند.

اما برای وافل دو روز متفاوت تحت عنوان وافل در نظر گرفته شده است.

اولین بار سوئدی ها پیشنهاد دادند تا روز 25 مارس روز وافل نام گذاری شود و در اروپا نیز بسیاری در این روز انواع وافل ها را میل می کنند اما در آمریکا نیز روز 24 اوت روز وافل نام گذاری شده است روزی که اولین وافل ساز در آمریکا به ثبت اختراع رسید.

 

برچسب ها: وافل ساز , وافل میکر , وافل بابل , وافل چوروس , وافل ماهی , وافل کاجی , وافل بلژیکی ,

[ بازدید : 32 ]

[ يکشنبه 26 مرداد 1399 ] 14:03 ] [ ehcco ]

[ ]

وافل سازحبابی

وافل ساز حبابی

وافل ساز حبابی یکی از محصولات پر فروش گروه تولیدی EHC می باشد، محصولی که امروزه در تمامی نوتلا بارهای سطح کشور مشاهده می شود.

تاریخچه

نامی که امروزه برای این دستگاه بسیار رایج است وافل ساز هنگ کنگی و یا وافل ساز تخم مرغی است و طبیعتا ذهن ما به سمت چین متمایل می شود و فکر می کنیم که کشور چین زادگاه این محصول است اما این موضوع حقیقت نداشته و بازی با کلمات است.

اولین وافل ساز در قرن چهاردهم میلادی ساخته شد، این وافل ساز متشکل از دو صفحه آهنی بود که به یک دیگر متصل شده بودند و انواع اشکال مختلف از وافل ها در آن زمان دیده شد از وافل هایی که به شکل نماد های مذهبی بودند تا وافل هایی با اشکال نیزه و شمشیر برای تقویت روحیه جنگ طلبی سربازان.

اما چرا با توجه به این که این محصول توسط یک آمریکایی و در کشور آمریکا ساخته شده است نامش باید هنگ کنگی باشد؟؟؟

هر چند که این اختراع اسوارتات بسیار محبوب بود اما بعد از گذشت زمان رفته رفته طرفداران خود را از دست داد چرا که مردم آمریکا وافل های بلژیکی یا لژو را به این نوع وافل ترجیح می دادند و این محصول بر خلاف غرب در کشور چین بسیار مورد استقبال قرار گرفت بطوری که بسیاری از کهنسالان کشور چین با این محصول خاطره دارند لذا آنقدر این محصول در چین بخصوص دو شهر هنگ کنگ و ماکائو محبوب بود که به وافل هنگ کنگی معروف است.

تا قبل از سال 1882 میلادی تمامی وافل ساز ها با ذغال، داغ می شدند تا اینکه فردی به نام هنری دبلی با اتو اقدام به پخت وافل کرد شاید کمی خنده دار بنظر برسد اما این محصول تبدیل به الگویی برای بسیاری از صنایع و جامعه بود بطوری که بعد از این ماجرا بسیاری از شرکت ها در محصولات خود تغییراتی داده و انرژی برق را جایگزین انرژی های دیگر کردند.

اولین وافل ساز حبابی برقی صنعتی توسط شرکت جنرال الکترونیک به بازار عرضه شد.

اگر شما هم از این محصول خوشتان آمده و قصد خرید این محصول را دارید، گروه تولیدی EHC به عنوان اولین و بزرگ ترین تولید کننده وافل ساز ها در کشورمان آماده فروش این محصول با بهترین قیمت و کیفیت به شما عزیزان می باشد.

 

برچسب ها: وافل ساز , وافل میکر , وافل حبابی , وافل کاجی , وافل بلژیکی , وافل ماهی ,

[ بازدید : 21 ]

[ سه شنبه 21 مرداد 1399 ] 17:00 ] [ ehcco ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]