ادامه مقاله وافل ساز لوله ای

ادامه مقاله وافل ساز لوله ای

  • صفحه

صفحه دستگاه وافل ساز لوله ای مانند دیگر محصولات گروه تولیدی EHC از آلومینیوم آلیاژی ساخته شده است که کیفیت محصول را دو چندان می کند.

بر روی صفحه دستگاه وافل لوله ای پوشش تفلون نسوز با بهترین پوشش تفلون در جهان ایجاده شده است علاه بر این که پوشش تفلون از چسبندگی خمیر به صفحه جلوگیری می کند؛ بر خلاف محصولات مشابه پوشش تفلون نسوز وافل ساز لوله ای

گروه تولیدی  EHC از عمر بالاتری نیز برخوردار است.

 

  • بدنه

بدنه این محصول از استیل 304 ساخته شده است، فلزی که برای امر پخت و پز عالی است البته مسئله ای که باعث جذابیت و زیبایی این محصول شده است طراحی بی نظیر و خاص بدنه آن است.

 

 

  • پخت و پز

کیفیت وافل های تهیه شده از دستگاه وافل ساز لوله ای به سه عضو اصلی این دستگاه وابسته است سه عضوی که وجودشان باعث کیفیت و بافت فوق العاده وافل های تهیه شده از این محصول شده است که این اعضا شامل: صفحه، المنت و ترموستات می باشد.

  • ·       المنت

المنت دستگاه وافل ساز لوله ای از نوع میله ای می باشد که مزیت های زیادی دارد برای پخت وافل لوله ای بهتر است که وافل بطور کامل پخته شود تا طعم و بافت بهتری داشته باشد.

این نوع المنت ها به پخت درجه یک وافل کمک بسیاری می کنند.

همچنین این نوع المنت ها بسیار پر قدرت بوده و دارای کیفیت و طول عمر بسیار زیادی است و می تواند حرارت را به صورت یک نواخت به صفحات وافل ساز چوروس منتقل نماید.

  • ترموستات

وافل ساز لوله ای تولید شده توسط گروه تولیدی EHC دارای بهترین و با کیفیت ترین ترموستات موجود در بازار بوده که باعث کاربری و پخت بهتر شده است.

شما می توانید میزان حرارت صفحات این محصول را از 50 تا 300 درجه سانتی گراد تنظیم نمایید و با چراغ سیگنال موجود بر روی دستگاه از رسیدن حرارت صفحات به میزان دلخواه خود آگاه شوید.

 

 

  • مدت زمان پخت

مدت زمان پخت یکی از بزرگترین دغدغه های صاحبان مشاغل مربوطه است چرا که تاخیر در سفارش مشتری باعث عدم رضایت مشتری خواهد و این موضوع در دراز مدت به کسب و کار آسیب خواهد زد.

اما وافل ساز لوله ای گروه تولیدی EHC این گونه مشکلات را به همراه ندارد که این موضوع نیز به دو عضو این دستگاه یعنی المنت و ترموستات آن است.

به واسطه استفاده از المنت های میله ای سرعت پخت وافل بسیار کم بوده و شما می توانید پاسخگوی مشتریان خود در هر زمانی باشید.

  • خدمات پس از فروش

همانطور که گفته شد گروه تولیدی EHC هدفی بزرگ دارد که آن نیز رضایت مندی مشتری است.

تمامی محصولات گروه تولیدی EHC دارای یکسال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش می باشد.

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]