تاثیر محصول تبلیغاتی مقرون به صرفه برای شرکت های کوچک

تبلیغات در تلویزیون ، اعلامیه در سایت های تبلیغاتی مانند Joy of Android یا بیلبورد بلافاصله در عرض چند ثانیه از چشمان شما عبور می کند. اما ، اقلام هدیه در بیشتر اوقات مورد استفاده قرار می گیرند و جلوی چشم هستند. به عنوان مثال ، مشتریان روزهای زیادی هدیه شما را که یک مدل تی شرت مد روز است می پوشند. یا ، آنها بیشتر از لیوان چای یا قهوه شما جرعه می کشند. چنین مجانی ها راهی عالی برای افزایش مواجهه روزمره با تجارت شما هستند.

 از شرکت کنندگان می توانند نام تبلیغ کننده کالای تبلیغاتی را که در 12 ماه گذشته دریافت کرده اند به یاد بیاورند. در مقایسه ، فقط 53.5٪ از شرکت کنندگان می توانند نام تبلیغاتی را که هفته گذشته در یک مجله یا روزنامه دیده بود به یاد بیاورند. مشاغل همچنین از ارائه دهندگان خدمات بازاریابی مانند برای تبلیغ آنلاین محصولات یا خدمات کمک می گیرند.

به یاد داشته باشید که هدایای تبلیغاتی اطلاعات تماس شما را دقیقاً مانند کارت ویزیت دارند. اقلام هدیه دارای آرم شرکت ، تصاویر و شعاری است که پیام تجارت شما را نشان می دهد. محصول با نام تجاری مشهود به عنوان یک کارت ویزیت مفید عمل می کند که مصرف کنندگان می توانند روزانه از آن استفاده کنند.


محصولات تبلیغاتی همچنین به عنوان بخشی از کمپین شما در شبکه های اجتماعی کار می کنند. شما می توانید از محصولات تبلیغاتی به عنوان بخشی از کمپین رسانه های اجتماعی خود استفاده کنید. به عنوان مثال ، شما باید کدهای QR خود را روی یک بطری تبلیغاتی چاپ کنید. همچنین می توانید هشتگ های خود را روی تی شرت ها و سایر موارد تبلیغاتی قرار دهید.

05. وفاداری مشتری

مشتریان شما باید در صورت لزوم محصولات شرکت شما را به طور مکرر خریداری کنند. بازاریابان منابع اضافی بیشتری را صرف ایجاد پایگاه محكمی از مشتریان وفادار می كنند. آنها از محصولات تبلیغاتی برای وفاداری مشتری در یک دوره کوتاه استفاده می کنند.

با این حال ، مطمئن شوید که کالاهای تبلیغاتی شما از استانداردهای با کیفیت بالا و ترجیحاً مارک دار هستند. افراد کیفیت برتر کالاهای هدیه را با کیفیت تجارت شما مرتبط می کنند. این به شما کمک می کند تا برای اولین بار خریداران اولین بار محصولات خود را حفظ کنید. مقاله ای که در Risinghillmarketing.com منتشر شده نشان می دهد مشتریانی که کالای تبلیغاتی دریافت کرده اند ، 52 درصد بیشتر از یک نامه بیشتر شده اند.

اطمینان حاصل کنید که اقلام هدیه ابتکاری و برنامه ریزی خوبی دارند. یک کمپین تبلیغاتی هوشمندانه و با استفاده از کالاهای ارائه شده مکمل اشکال دیگر بازاریابی مانند تبلیغات تلویزیونی و روزنامه ای شما خواهد بود. به این ترتیب ، کمپین بازاریابی شما تأثیر بیشتری بر روی مخاطبان هدف ایجاد می کند و به ارتقا profile نام تجاری شما کمک می کند.


در حالی که اقلام تبلیغاتی توجه مشتری را به برند شما جلب می کنند ، اما آرم ، کارت ویزیت ، وب سایت و غیره نیز باید طراحی گرافیکی بتواند مشتریان را به سمت خود سوق دهد. اگر به دنبال طرح های عالی آرم و غیره برای ارتقا business تجارت هستید ، Designhill می تواند به شما کمک کند. این یک بازار پیشرو است که می توانید طراحی لوگو را با قیمت مقرون به صرفه دریافت کنید. اگر از مطالب طراحی دریافت شده راضی نباشید ، 100٪ ضمانت بازگشت پول را دریافت می کنید.

محصولات تبلیغاتی می توانند مصرف کنندگان را به روشی مقرون به صرفه به سمت تجارت شما سوق دهند. این هدایا باعث شناسایی فوری برند می شوند. شما می توانید میزان دسترسی به محصولات یا خدمات خود را در میان مخاطبان بیشتری گسترش دهید. این موارد همچنین برای ایجاد یک مشتری محکم و ایجاد وفاداری مشتری بسیار عالی هستند.

منبع : 

https://virgool.io/@datisdata/%D8%A2%D9%81%D8%AA%D8%A7%D8%A8%DA%AF%DB%8C%D8%B1-%D8%AA%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%BA%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D9%88-%D8%AC%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%BA%D8%A7%D8%AA-outdoor-%DA%A9%D8%AC%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%88-%DA%86%D9%87-%D8%AA%D8%A7%D8%AB%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF-pslcynmykm60

[ بازدید : 56 ]

[ سه شنبه 25 آذر 1399 ] 0:58 ] [ ehcco ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]